Noclegi nad morzem - jak wybrać?

Próbując wybrać coś z ofert, które co roku pojawiają się na różnych portalach, skomplikowanie jest wybrać najlepszy pensjonat nad morzem. W większości każda propozycja jest godna uwagi mamy stos atrakcji do wyboru. Czym się kierować wybierając noclegi nad morzem?

Wczasy nad morzem – ocean możliwości
Dziś pensjonat nad morzem to nie tylko noclegi nad morzem, ale także szereg rozrywek, które będą dobra alternatywą podczas deszczowych dni. Przy wyborze noclegów nad morzem kierujemy się nie tylko ceną za pokój, ale także dodatkowymi atrakcjami, jakie oferuje ośrodek, bliskością do morza, bliskością do miasteczka i sklepów a także wyposażeniem hotelu. Solaris to ośrodek wczasowy w Łazach, który oferuje masę atrakcji zarówno na dobrą jak i złą pogodę. Wczasy z dziećmi które zawierają atrakcje to świetny pomysł, dla wszystkich, którzy chcą planować wspaniałe wakacje rodzinne bez względu na pogodę. Ośrodek wczasowy nad morzem Solaris oferuje: basen – kryty z gejzerem powietrznym, biczami, nurtem rzeki, jacuzzi. A ponadto:
  • nowoczesne korty tenisowe,
  • boiska do gry w siatkówki i kosza,
  • suchą i parową saunę,
  • wypożyczalnie quadów i rowerów,
  • a także bezpieczny, nowoczesny plac zabaw dla dzieci.

Konferencje nad morzem – zadbaj o swój biznes

Jeśli poszukujesz dobrego miejsca na szkolenie, warsztaty czy kilkudniową konferencje warto zawitać do Łaz. Konferencje nad morzem są coraz bardziej popularne. Wczasy nad Bałtykiem, choćby najkrótsze i dotyczące tylko wyjazdów biznesowych posiadają swój urok. Ośrodek wczasowy w Łazach posiada 2 sale konferencyjne, wyposażone we wszystkie niezbędne przyrządy by móc sprawnie odbywać warsztaty, szkolenia, czy konferencje. Profesjonalne oświetlenie, pełne zaciemnienie, mikrofony bezprzewodowe, bezpłatny dostęp do internetu, ekrany i flipcharty, projektowy, rzutniki różnego rodzaju i klimatyzacja – to to komplet narzędzi potrzebnych do udanego szkolenia czy warsztatów.

Wczasy nad morzem- niezapomniany odpoczynek ale nie tylko

Wesele nad morzem? Czemu nie! Ośrodek wczasowy nad morzem zajmuje się organizowaniem wesela, chrzciny, komunie. Z ośrodkiem wczasowym nad morzem możesz zaplanować całą uroczystość! Solaris zajmie się przygotowaniem odpowiedniej oprawy i to, zarówno muzyczną, estetyczną jak i gastronomiczną. W programie skierowanym do Gości planowane są takie atrakcje jak pokaz sztucznych ogni, wypuszczenie białych gołębi oraz lampionów szczęścia, a także stół wiejski czy fontannę czekolady.Ponadto Solaris umożliwia gościom organizacje ogniska, zwiedzić las który rośnie niedaleko pensjonatu nad morzem czy pójść na ryby. Fajne wczasy to wczasy w Łazach!

Wszyscy wiedzą, iż relaks posiada pozytywny oddziaływanie na organizm. Gość wypoczęty ma nabiera sił. Tym samym warto odwiedzić noclegi nad morzem w Solaris